Sukces studentki naszego koła podczas Warsaw International Medical Congress

Chcielibyśmy z przyjemnością poinformować, że Patrycja Kociołek- studentka należąca do naszego Koła zdobyła pierwsze miejsce w sesji pediatryczno-neonatologicznej podczas 16th Warsaw International Medical Congress.

Informacja dla studentów

Szanowni Państwo

Informujemy, że zajęcia praktyczne i ćwiczenia odbywają się w trybie stacjonarnym w Klinice Neonatologii, zgodnie z planami udostępnionymi na stronach Dziekanatów.

W zajęciach mogą brać udział tylko zdrowi studenci. Jeśli występują u Państwa jakiekolwiek objawy chorobowe prosimy o pozostanie w domu.

Pierwsze spotkanie Studenckiego Koła Naukowego ProNeo w roku akademickim 2020/2021

W poniedziałek 19 października odbyło się pierwsze spotkanie Studenckiego Koła Naukowego ProNeo w nowym roku akademickim. W związku z obecną sytuacją spotkanie musiało zostać przeprowadzone w formie zdalnej. Pomimo tego cieszyło się ono ogromną popularnością i wzięło w nim udział ponad 80 studentów z różnych lat oraz kierunków Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Spotkanie zostało poprowadzonę przez opiekunke SKN lek. Ewę Wilkos oraz pełniącą funkcję przewodniczącej w ubiegłym roku akademickim-Patrycję Kociołek.

Mini-granty studenckie realizowane w Klinice Neonatologii

Z przyjemnością informujemy, że w roku akademickim 2020/2021 w Klinice Neonatologii będą realizowane aż 4 mini-granty studenckie:
-"Ocena efektywności terapii anty-VEGF (Ranibizumab) w leczeniu retinopatii wcześniaczej w Klinice Neonatologii UCK WUM. " Kierownik grantu: Tomasz Ginda

Trzecie spotkanie Studenckiego Koła Neonatologii

Dnia 6 grudnia 2019 roku, o godzinie 14:00 odbyło się trzecie spotkanie SKN ProNeo.

Spotkanie Koła Neonatologicznego

W piątek 15 listopada 2019r. w naszej Klinice odbyło się drugie już spotkanie Studenckiego Koła Naukowego " ProNe" w tym roku akademickim.

W wydarzeniu wzięło udział aż 67 studentów zainteresowanych neonatologią.