Udział w 19. Międzynarodowym Zjeździe Naukowców zajmujących się Mlekiem Kobiecym i Laktacją (ISRHML) w Kanagawa w Japonii

Dr Aleksandra Wesołowska z Uniwersyteckiej Pracowni Badań nad Mlekiem Kobiecym i Laktacją, działającej w ramach Kliniki Neonatologii WNoZ WUM wraz z doktorantką zaprezentowały wyniki badań nad liofilizacją mleka kobiecego pt. "Niezmieniony skład lipidów mleka kobiecego w liofilizowanym pokarmie matki" na 19. Międzynarodowym Zjeździe Naukowców zajmujących się Mlekiem Kobiecym i Laktacją (ISRHML) w Kanagawa w Japonii.

Dzięki badaniom finansowanym z projektu Inkubator Innowacji Plus zespołowi z Uniwersyteckiej Pracowni Badań nad Mlekiem Kobiecym i Laktacją być może uda się wprowadzić lepsza metodę utrwalania mleka kobiecego na cele terapii żywieniowej.

Materiały udostępnione przez dr Aleksandrę Wesołowską.