Organizacja zajęć

Szanowni Państwo,

Informujemy, że zajęcia dydaktyczne praktyczne i ćwiczeniowe odbywają się w trybie stacjonarnym w Klinice Neonatologii i Chorób Rzadkich – DSK UCK WUM, odcinek 1 H, I piętro.

Terminy i godziny trwania zajęć dla poszczególnych kierunków studiów znajdują się na stronach internetowych Dziekanatów (WNOZ, WL, WLD).

Tematyka zajęć, warunki zaliczenia przedmiotów znajdują się w sylabusach, z których treścią prosimy się zapoznać przed rozpoczęciem zajęć.

Organizacja zajęć:

1.  Studenci zgłaszają się do Kliniki przebrani (obowiązuje odzież medyczna dwuczęściowa i obuwie zmienne oraz zakaz noszenia biżuterii, tipsów i pomalowanych paznokci.). Szatnie dla poszczególnych lat studiów znajdują się na poziomie -1 szpitala, do których klucze dostępne są w portierni.

2.    W trakcie zajęć nie wolno używać telefonów komórkowych.

3.    Studenci zobowiązani są do przestrzegania tajemnicy zawodowej.

4.    Osoby z objawami infekcji nie mogą uczestniczyć w zajęciach (prosimy o kontakt z koordynatorami dydaktycznymi).

Koordynator dydaktyki dla studentów polskojęzycznych: dr n. med. Joanna Schreiber – Zamora

Coordinator for English Division Students: Natalia Czaplińska MD, PhD